Genius - Genius Media Group

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 122,8 MB
  • Version 5.1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Genius Media Group
IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Genius uygulamasına sahip olun.

Müzikleri dinlediğiniz kadar şarkı sözlerini de ezberlemek isterseniz Genius mobil uygulamasını IOS  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tüm şarkı içeriklerine ve sözlerine Genius mobil uygulaması ile anında bulabilirsiniz. Favori şarkılarınızın sözlerini Genius mobil uygulaması ile öğrenebilirsiniz. Kendi şarkılarınızın yanı sıra önerilen şarkı sözlerine de ulaşabilirsiniz. Her içerik özel olarak bir araya getirilmiştir. 

Müzik dinlemenin yanı sıra Genius uygulamasının içerikleri sayesinde dinlediğiniz şarkının sözlerine ulaşacak ve şarkıya eşlik etmenin keyfini çıkartabileceksiniz. Şarkı sözünü öğrenmek için internete başvurmanıza ve eksik bilgilerden yararlanmanız hiç gerek yoktur. Genius mobil uygulaması sayesinde internete bağlanmadan doğru bir şekilde şarkı sözü öğrenebilirsiniz. 

Uygulama içerisinde istediğiniz şarkıların sözlerine eksiksiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Uygulamamız kullanıcı dostu bir mobil uygulamadır. Uygulama içerikleri tamamen kullanıcılar tarafından hazırlanmaktadır. Dilediğiniz şarkı sözlerine ulaşmak için kolay kullanımlı ve kaliteli bir uygulama arıyorsanız Genius'e başvurabilirsiniz. Dinlediğiniz şarkının sözlerine Genius mobil uygulaması ile ulaşabilirsiniz. 

Genius - Genius Media Group indir
DİĞER SÜRÜMLER